Lizani kundicek erotika cz

lizani kundicek erotika cz

Normálně se to hraje tak, že sedí na střídačku kluci a holky. My jsme ale byli tři, a to je dost blbý číslo nato, abychom si mohli takhle sednout. Po její pravici jsem ale seděla já. Mně by to nevadilo, ale jí se asi nelíbilo, že by se měla líbat s ženskou, tak taky odmítla.

Bože to teda bylo hra. Nevěděla jsem, jak se vymluvit, abych mohla jít spát. Najednou Láďa řekl, že to radši hrát nebudem, když se to Evě nelíbí. Byla jsem pro, protože jsem myslela, že je konečně nechám a půjdu spát, ale Láďa dostal ještě blbější nápad, že si zahrajem na medvědy. Já jsem nevěřila svým uším a nevěděla jsem, proč ho zrovna takováhle kravina napadla. Je to kouzelná hra, u který je sranda, ale musí to hrát parta a ne jedna ženská, jeden chlap a jedna stydlivka, která navíc ani nevěděla, jak se to hraje.

Láďa ji vysvětlil, že se zhasne a pak se všichni hledaj na zemi tak, že se svlíknou a běhají po čtyřech. Když do někoho vrází zezadu, tak ho musí očuchat jako medvěd, ve hře se musí ale lízat nebo aspoň olíznout. Když je to holka, tak hledá dál ona, když je to ale kluk, tak ten kdo hledá musí zabručet jako medvěd, a když zabručí třikrát, tak je z něj medvěd a vypadává.

Nikdo nesmí nijak jinak mluvit, ani se jinak dotýkat. Eva kupodivu souhlasila, jen s tím, že se nebude svlíkat, že si sundá jen kalhotky, když má mini. Nakonec jsme souhlasili a ani nevím, proč jsem přistoupila nato, že budeme hrát.

Láďa zatáhnul okna, aby sem nešlo žádné světlo a zhasnul. Řekl, že bude hledat první. Slyšela jsem, jak si sundává potmě šaty. Taky jsem se svlékla, já se teda rozhodně nestydím a kleknula si na čytři. Pomalu jsem se vydala po čtyřech doprostřed pokoje. Nebyla tady úplná tma, tak jsem se pomalu přestňovala do kouta. Tam jsem si neviděla ani na špičku nosu. Slyšela jsem, jak oba dva taky chodí po čtyřech. Zastavila jsem se a poslouchala, kde jsou. Najednou jsem ucítila, jak je někdo za mnou.

Cítila jsem, jak se vlasy přibližují k mému zadečku a horký dech se blíží mezi stehna. Teď se dotkl jazyk mé chlupatičky. Pomalu přes ní přejel. Kroužil dokola po pyskách a zajížděl mezi ně. Nejdřív jen tam a nazpět, pak mne mezi nima začal dlouze lízat. Od poštěváčku na zadeček a odtud až na záda a zpátky. Konečně mi to došlo, proč chtěl Láďa hrát. Jen aby tý jeho stydlivce nebylo moc divný, že se dlouho nic neděje.

Už jsem o tom ale nepřemýšlela, protože se mi vrátil jazykem k poštěváčku. Špičkou si s ním pohrával a jezdil okolo. Pak se zase začal vracet zpět. Pomalu se sunul mezi pyskama, až se dostal na hrázku. Dlouho mne po ní lízal, než se vydal na zadeček. Pomalu projel okolo dírky a jel až na záda. Když se začal vracet zpět, lehla jsem prsy na zem a vystrčila zadeček do výšky. Rukama jsem si roztáhla půlky hodně od sebe a vystrčila zadeček i s kundičkou co nejvíc nahoru. Láďa se přiblížil jazykem k mému zadečku.

Když cítil, jak je otevřený, začal jezdit jazykem kolem dírky. Nejdřív ji hezky pomalu olizaval dokola. Pak toho nechal a pomalu se dotknul špičkou přímo středu zadničky. Dvakrát třikrát zaklepal jazykem na zadní vrátka, a pak pomalu zasunul jazyk dovnitř. Nejdřív jen na krajíček. Strčil špičku dovnitř a začal s ní kroužit.

Roztahoval mi kraj prdelky a přitom se snažil zasunout jazyk hloub a hloub. A dařilo se mu to skvěle. Hned jsem ucítila, jak mi proniká jazykem hluboko dovnitř. Dělal mi tam s ním divy. Začal s ním tak kmitat, že jsem byla málem hotová. Když ho mám pěkně připravený, stačí mi dovnitř strčit prst a přitlačit dopředu. Jsem hotová během okamžiku. Z kundičky mi teklo proudem. Otočila jsem se, roztáhla nohy a přitáhla ho k sobě.

A málem jsem omdlela. Jak jsem si chtěla ještě přitisknout jeho hlavu ke kundičce, ucítila jsem dlouhé vlasy. Nevěděla jsem najednou, co mám dělat. Celá jsem zdřevěněla a nemohla se pohnout. Eva mne ale chytla za ruce a lízala mě dál. To je teda pěkná stydlivka, napadlo mne. Byla jsem překvapená víc, než jsem si chtěla připustit. Nemohla jsem o tom ale dál přemýšlet, protože mi Eva začla jemně okusovat poštěváček. Blížila jsem se k vyvrcholení, ale najednou Láďa rozsvítil.

Nevěděla asi, jak budu reagovat. Hleděly jsme si z očí do očí a nevěděly, co říct. Když nevíš co, neříkej nic. Držela jsem se toho pravidla, ale na Evě bylo vidět, že je v rozpacích.

Pomalu jsem ji chytla a políbila. Nejdřív letmo, pak jsem se přitiskla k jejím rtům a zajela jazykem mezi ně. Eva nesměle pootevřela ústa, ale vzápětí vyrazila jazykem proti mému. Ucítila jsem vůni svojí kundičky. To mne vždycky strašně vzruší. Cítila jsem, jak to na mne jde. Chytla jsem Evinu ruku a přitiskla si ji mezi stehna. Eva jakoby to cítila, vsunula mi do kundičky dva prsty a už jen mohla cítit, jak jí je svírá v slastné křeči.

Podívala se mi znovu zpříma do očí:. Znovu jsem se na ní podívala: Také jsem se podívala. Spatřila jsem, jak na nás Láďa zírá. V ruce držel nalitý ocas a pomalu dlouze onanoval. Podívala jsem se zpět na Evu. Ani jsem nemusela nic říkat. Pomalu jsme se najednou zvedly a šly k Láďovi. Eva si kleknula před něj na zem. Prohlížela si zblízka jeho úd.

Pak ho vzala do ruky a začala mu ho honit. Stahovala předkožku pomalými tahy hodně dozadu. Kleknula jsem si k Láďovi z druhé strany a pozorovala je. Jeho ztopořený úd stál pár centimetrů před mýma očima. Sledovala jsem, jak je nalitý k prasknutí. Když mu Eva stáhla předkožku vzad, objevila se jeho rudá lesklá hlava a po celém jeho těle vystupovaly žilky. Eva se k němu přiblížila ještě víc. Stáhla mu kůžičku hodně zezadu a začala pomalu olizovat žalud. Jezdila zespoda špičkou jazyka až se na otvůrku objevila kapička vlhkosti.

Eva ji olízla a zas se vrátila jazykem naspod žaludu. Podívala se na mne, jakoby si říkala o pomoc. Přitiskla jsem se k Láďovi z druhé strany. Vzala jsem do ruky jeho chlupatý pytlík a jemně mnula vajíčka. Rty jsem přitiskla proti Evě. Vystrčila jsem jazyk, jako ona, a začala jím zkoumat žalud.

Přejížděla po spodní straně jeho hlavičky. Brnkala špičkou o kůžičku, která tvořila napnutý můstek. Přitom jsem zajížděla dopředu. Můj jazyk se potkával s Eviným. Láďa nás přitom pozoroval a jeho dech se začal zrychlovat. Eva si toho hned všimla. Přestala jazykem dráždit můj a věnovala se zase jeho údu. Otevřela ústa a zasunula si mohutný penis do pusy. Nejdřív jen na krajíček, pak ho polykala víc a víc, až v ní zmizel celý. Moc se mi to líbilo. A abych taky něčím pomohla, vlezla jsem Láďovi mezi nohy.

Lízala jsem mu chlupatý míšek. Když jsem zjistila, že je nejvíc citlivý ma jeho středu, kde kůže srůstá k sobě a vytváří citelnou čáru, začala jsem ho lízat jen po ní. Jezdila jsem po celé čáře jazykem. Od začátku na konec. Chtěla jsem se dostat jazykem až za pytlík, ale moc mi to nešlo.

Lehnula jsem si na zem a přitáhla Láďu k sobě, aby si nade mne sedl. Teď jsem se mu mohla věnovat víc. Zatímco ho Eva vydatně kouřila, lízala jsem já jeho chlupatý přívěšek. Začínala jsem do konce úd, jezdila po pytlíku. Chtěla jsem vsát do pusy jedno vajíčko, ale bylo moc velké a navíc mu vajíčka už začala stoupat.

Nebude trvat dlouho a bude stříkat. Jak jsem to zjistila, začala jsem ho lízat ještě víc. Teď jsem lízala pytlík víc zezadu a sjížděla víc dozadu až na hrázku. Při každém olíznutí jsem se dostávala dál, až jsem sjela jazykem úplně dozadu. Ucítila jsem chlupatou dírku. Nečekala jsem a začala přes ní přejíždět jazykem. Nahoru dolu, pak rychle nastřed a dovnitř.

Věděla jsem, že už nemám moc času. Udělala jsem to tak dvakrát třikrát, pak jsem se zastavila přímo na středu a začla mu lízat chlupatý zadek. Zajížděla jsem jazykem dovnitř, co to šlo. Když jsem mu ho takhle roztáhla, naslinila jsem si prst a vsunula ho dovnitř. Nejdřív jsem s ním nehýbala, byla to jen chvilka, než si zvykl, pak jsem ho pomalu přitiskla k jeho ořechu. Začla jsem mu masírovat prostatu. Nejdřív jemně, pak jsem začala tlačit na prst víc a víc. Láďa začal přirážet k Eviným ústům.

Viděla jsem jak jeho ocas ztuhl na kost. Na ten okamžik jsem čekala. Zmáčkla jsem mu silně oříšek a z jeho údu začalo prudce stříkat semeno. Eva ho měla plnou pusu, ale nenechávala nic utéct.

Zezačátku jí to šlo, ale pak kapitulovala. Semene bylo tolik, že ho nestačila polykat. To jsem ale ještě nevěděla, že ho nepolyká schválně. Když měla plnou pusu, pustila úd ven a nechala zbytkem postříkat svá prsa. Fascinovaně jsem sledovala, jak dopadaj hustý cákance na její polokoule. Má kundička z toho byla v jednom ohni. Přesunula jsem se k Evě a začala ji sperma roztírat po prsou.

Když na ní dopadly poslední kapky, tak se otočila ke mně. Setřela prstem semeno z jednoho prsu a přitiskla mi prst ke rtů. Vzala jsem jej do pusy a olízala. Miluju semeno nade vše.

Když to Eva viděla, přitiskla se ke mně. Naše ňadra se k sobě přilepila. Cítila jsem, jak to lepí. Až se mi z toho ztopořily bradavky. Eva mne lehce políbila. Letmo se dotkla rty mých. Cítila jsem z ní semeno. Má kundička z toho úplně tekla. Ještě dvakrát mne Eva takhle opatrně políbila, pak přitiskla rty k mým. Pootevřela jsem ústa a snažila se jí vsunout jazyk do pusy.

Eva povolila své rty. Můj jazyk zajel do hebkého tepla. Její ústa byla plná Láďova semene. Naklonila se nade mne a pomalu vypustila semeno do mých úst. Když jsem je měla plné, začala ho zase pomalu vysávat. Taky ho mám moc ráda. Byla jsem z toho celá mokrá. Zasunula jsem Evě ruku mezi stehna. I její jeskyňka byla pořádně rozmáčená. Jen jsem se jí dotkla, měla jsem ruku celou mokrou.

Dva prsty mi vklouzly hned dovnitř. Začala jsem pomalu Evu šukat prsty. Moje ruka v horkém sevření její kundičky a chuť semene na patře způsobily, že jsem byla v jednom ohni.

Otočila jsem se k Evě a zajela hlavou mezi její stehna. Prohlídla jsem si pořádně zblízka její kačenku. Teklo z ní proudem. Přitiskla jsem k ní rty. Zajela jsem jazykem dovnitř a v momentě jsem měla mokré i tváře. Eva jen zprudka vydechla: Jazyk ale nemohl stačit na tak rozevřenou propast. Vysunula jsem ho ven a začala jsem ji lízat, jako ona prve mne.

Olizovala jsem ji hrázku mezi jedním a druhým otvůrkem. Přitom jsem ji začala zase šukat dvěma prsty. Zasunula jsem je hleboko dovnitř a roztančila se jazykem po hebké kůži mezi zadečkem a kundičkou. Také na něm nebylo ani jednoho chloupku. Začala jsem ho jazykem pomalu prohledávat. Jezdila jsem neustále kolem dírky, abych ji vydráždila ještě víc. Eva si sama roztáhla zadeček co to šlo. Přiložila jsem jazyk přímo na střed prdelky a zatlačila. Ani jsem necítila žádný odpor a jazýček mi pronikl hluboko dovnitř.

Zkoumavě jsem s ním pohnula sem a tam a začala pomalu Evě vylizovat zadeček zevnitř. Na mě samou to taky silně působilo. Ale na Láďu určitě taky. Najednou jsem ucítila, jak mi tlačí ztuhlého ptáka do kundičky. Jen jsem roztáhla nohy a čekala. Moc práce mu to nedalo, protože moje kundička byla tak mokrá, že na ni jen trochu zatlačil a hned ji projel až na dno. Protáhl ji pár pomalými tahy, a pak začal rychle přirážet.

Jeho ocas ve mně ještě sílil. Ani jsem si neuvědomila, že jsem ji přestala dráždit. Rychle jsem začala kmitat jazykem v její prdelce.

Přitom jsem přidala ještě jeden prst do její kundičky. Zajely dovnitř lehce všechny tři. Podívala jsem se co nato Eva. Nebylo ale na ní nic vidět. Vytáhla jsem prsty ven a přidala ještě jeden. Udělala jsem kornoutek ze své dlaně a začala Evě zasouvat do lůna celou ruku.

Zezačátku to šlo lehce. Když jsem se ale dostala ke kotníkům, začala se její kundička napínat pořádně. Znovu jsem se podívala, co ona nato, ale zase na ní nebylo nic vidět. Zatlačila jsem znovu a znovu. Moc už to dovnitř nešlo. Začala jsem rukou kroutit ze strany na stranu a najednou jsem ucítila, jak překonávám odpor. Byla jsem na hranici své rozkoše. Mohutný úd ve své kundičce, který do mne bušil jak zběsilý, ruku zaraženou do nitra své nové přítelkyně a jazýček uvězněn v jejím kouzelném zadečku.

Začala jsem s ním prudce kmitat. Zasunula ho co nejhlouběji a zatočila rukou. Ucítila jsem, jak se její prdelka sevřela slastí. Mohutná vlhkost se vyvalila z jejího klíná.

Vytáhla jsem opatrně ruku ven nabrala její vlhkost mezi prsty a zasunula si je do pusy. V tom okamžiku jsem Láďu silně sevřela, protože jsem dostala báječný orgasmus.

Jedna vlna prolétala mou kundičku za druhou. A Láďovi to pomohlo rychle nahoru. Jak ucítil moje silné sevření, začal do mne pumpovat jednu dávku za druhou. Jakmile jsem ucítila jeho teplé semeno, byla jsem hotová znova.

Eva se otočila a začala mne olizovat s Láďou najednou. Láďa ze mne vytáhl změklý pyj, ale Eva mne nenechávala. Jako ve snu jsem se zvedla a klekla si nad ní. Eva asi věděla co chci. Rychle zajela mezi má stehna a přisála se k mé kundičce. Roztáhla jsem si ji a vymáčkla všechno co zde bylo, přímo do jejích úst, která mne silně vysávala. Rychle jsem se otočila a začala Evu líbat, abych se s ní mohla znovu rozdělit o Láďovo sperma.

Nevím, ale myslím, že jsme se přitom obě udělaly znovu. Teda to bylo něco. Sotva před hodinou bych nikdy nevěřila, že tento večer dostane takový spád. Zvedla jsem se ze země a šla ke stolu. Podívala jsem se na sebe. Byla jsem celá opatlaná od semene, jak jsme ho s Evou ochutnávaly, ale když jsem se podívala na Evu, nebyla na tom líp. Rychle jsem se napila a řekla jim, že se jdu osprchovat, aby mi neusnuli.

Já spíš akorát", a už byla Eva pod sprchou. Bylo tu místa, že bychom se sem vešly i s rodinou. Nevěděla jsem, co si o tobě myslet a pak byla jsem docela naštvaná, když jsem tě tady viděla", a přitom mne začala mydlit. Obzvlášť dlouho se věnovala mým prsům, ale i kundičce a zadečku. Pak mě začla omývat. Anebo se vyčůrej tady, mně to vadit nebude", odpověděla mi. Sama bych určitě na záchod nešla. Mírně jsem se rozkročila a začala čůrat.

Eva mne sledovala a tiskla se přitom ze strany ke mně. Přitom opatrně strčila prst do zlatého proudu. Chytla jsem ji za ruku a přitiskla ji na tekoucí kundičku. Jakmile to ucítila, tak na nic nečekala. Rychle se svezla na zem a začala mi tekoucí kundičku lízat.

Roztahovala mi pysky od sebe a nechávala stříkat horkou moč na svůj obličej. Když jsem dočůrala, tak mi ji ještě důkladně olízala. Pak se postavila a řekla: Eva si dřepla těsně nad můj obličej, určitě to nedělala poprvé. Prohlížela jsem si zblízka její kundičku a čekala, až začne čůrat. Viděla jsem, jak se pohnuly její pysky a začly se otvírat.

Věděla jsem co bude následovat. Prudký horký proud vytryskl z jejího lůna a zasáhl mne přímo na obličej. Otevřela jsem pusu a přitiskla ji ke studánce. Nenechávala jsem nic náhodě a přitiskla se přímo k její dírce.

Jakmile Eva ucítila, že všechno mi všechno teče do pusy, začala čůrat naplno. Horký proud mi nafoukl tváře. Stačila jsem něco spolykat, ale bylo toho moc. A navíc to bylo docela ostré. Zasunula jsem jazyk k otvůrku, odkud stříkal teplý proud a zbytek si nechala stékat po tvářích. Eva mi stříkala až na prsa. Vibrátory a další erotické hračky pro dospělé na Sexshoppu. U nás nakoupíte rychle, levně, bezpečně.

Erotikou nabitý web kde najdeš luxusní sex po telefonu. Erotická seznamka se stovkami inzerátů a zdarma erotické galerie i erotické povídky. Freevideo - porno videa zdarma. Freevideo - porno videa zdarma z Redtube a Pornhub. Tenga Levný sex po telefonu Encyklopedie vibrátorů Seznamka na sex Rajcovní sex v bublinkách. Lízání - statistika Lízání Freevidea celkem: Obrovské množství freevideo klipů a porno filmů zdarma Freevidea jsou tématicky řazena Pečlivě vybíráme pouze nejlepší freevideo porno.

Sex seznamka pro vaše město.

... freevideo porno zdarma na téma lízání kundy zdarma, video lízání kundičky, Pojďte se s námi podívat, jak pomocí erotických pomůcek lidé vyjadřují svůj. bruneta, pornohvězda, prstění, brunetka, Lízání kundičky, sexy, Lízání, porno. usefulinfo.info - Hledáš holku na sex? Omkrni dívky on-line před webkamerou na. Pozdrav z dovolené v Thajsku. Chlápek poslouží jako hračka. Pšt, ať nevzbudíme mámu! Týpek prodá mladou na leasing. Což takhle .

M SEX CZ ČESKÉ MILOVÁNÍ

prosinec lízání kundiček zbožňuji,miluji když z nich vytíká ta slaďoučká šťávička a nejvic se mi líbí,tak vylizovat vystříkanou kundu a do sucha ji vylízat. Prvni analni sex erotická masáž brno, Amatérská gay masturbace lizani kundicky tn cz videa porna porno incest zdarma gay masturbace lizani kundicky porn. usefulinfo.info - Porno videa erotika zdarma zdarma online.

Sex trutnov sex pardubice

CREAMPIE POLOHA 69